Zastępca Dyrektora Generalnego – Grzegorz Pięta - BIP Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Biuletyn Informacji Publicznej
Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Zastępca Dyrektora Generalnego – Grzegorz Pięta

Na stanowisko Zastępcy Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa został powołany w dniu 5 lipca 2018 r. przez Jana Krzysztofa Ardanowskiego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W KOWR odpowiada za pion nadzoru nad spółkami o szczególnym znaczeniu dla gospodarki narodowej.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe. Był dyrektorem w Bydgoskim Urzędzie Wojewódzkim, a następnie dyrektorem generalnym w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim. Od wielu lat związany jest z sektorem rolnym. Piastował kierownicze stanowiska w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdzie pełnił funkcję m.in. Zastępcy Prezesa oraz Dyrektora Gabinetu Prezesa.  Był także prezesem Agencji Nieruchomości Rolnych. W Agencji tej pełnił także obowiązki dyrektora oraz sprawował funkcję zastępcy dyrektora.

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.  Ukończył kursy specjalistyczne m.in.: zarządzania i marketingu, zarządzania personelem, komunikacji wewnętrznej w firmie oraz licencjonowany kurs kandydatów na członków Rad Nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.


Podmiot udostępniający informację:
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Autor ostatniej zmiany:
Konrad Binkiewicz
Data wprowadzenia infromacji:
2018-07-09
Data i godzina ostatniej zmiany:
2018-08-23 12:45:41
Data i godzina publikacji:
2018-07-09 14:58:11