Zastępca Dyrektora Generalnego – Monika Tyska - BIP Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Biuletyn Informacji Publicznej
Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Zastępca Dyrektora Generalnego – Monika Tyska

Na stanowisko Zastępcy Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa została powołana w dniu 5 lipca 2018 r. przez Jana Krzysztofa Ardanowskiego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W KOWR odpowiada za Departament Wsparcia Eksportu, Departament Rozwoju Rynku i Departament Wspierania Konsumpcji.

Urzędnik mianowany służby cywilnej. Koordynator wielu projektów promocyjnych krajowych oraz zagranicznych m.in. konferencji, seminariów, szkoleń, branżowych spotkań biznesowych. W latach 2009-2016 pełniła funkcję zastępcy dyrektora Departamentu Współpracy Międzynarodowej w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Od 2016 r. była dyrektorem Biura Wspierania Eksportu w Agencji Rynku Rolnego, a następnie zastępcą dyrektora w Departamencie Wsparcia Eksportu w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa.

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie ukończyła studia w zakresie nauk o żywieniu i konsumpcji. Studiowała również podyplomowo administrację publiczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz ekonomię w Krajowej Szkole Administracji Publicznej. Wśród licznych kursów i szkoleń, które odbyła jest m.in. protokół dyplomatyczny w Akademii PISM.


Podmiot udostępniający informację:
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Autor ostatniej zmiany:
Konrad Binkiewicz
Data wprowadzenia infromacji:
2018-07-19
Data i godzina ostatniej zmiany:
2018-08-23 12:45:41
Data i godzina publikacji:
2018-07-19 14:38:22