KOWR OT Poznań - ogłoszenie o wynikach postępowania WOP.POZ.260.15.2017 - BIP Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Biuletyn Informacji Publicznej
Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

KOWR OT Poznań - ogłoszenie o wynikach postępowania WOP.POZ.260.15.2017

Ogłoszenie o wynikach postępowania wraz z oceną punktową złożonych ofert numer postępowania POZ.WOP.260.15.2017

Część 1: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Ostrów Wlkp. w roku 2018 do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.

Część 2: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Kwilcz w roku 2018 do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.

Część 3: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Dolsk w roku 2018 do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.

Część 4: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Kaźmierz Wlkp. w roku 2018 do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.

Część 5: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Kórnik w roku 2018 do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.

Część 6: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Rokietnica w roku 2018 do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.

Część 7: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Kostrzyn Wlkp. w roku 2018 do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.

Część 8: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Poznań w roku 2018 do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.

Część 9: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Dopiewo w roku 2018 do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.

Część 10: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Września w roku 2018 do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.

Część 11: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Chodów w roku 2018 do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.


Podmiot udostępniający informację:
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Odpowiedzialny za treść:
Radosław Stróżyk
Autor ostatniej zmiany:
Konrad Binkiewicz
Data wprowadzenia infromacji:
2018-01-05
Data i godzina ostatniej zmiany:
2018-10-05 07:46:17
Data i godzina publikacji:
2018-01-05 15:13:20