Home - BIP Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Biuletyn Informacji Publicznej
Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Home

 

Na stronie głównej znajdują się odnośniki do informacji umieszczonych w Biuletynie Informacji Publicznej, podzielone tematycznie. Przejście do wybranej informacji odbywa się poprzez naciśnięcie wybranej opcji lewym klawiszem myszy.

Logo BIP - Główny Biuletyn Informacji Publicznej

W górnej części ekranu znajduje się logo BIP. Oprócz czysto informacyjnego znaczenia pełni również funkcję odnośnika do centralnego BIP. Aby odwiedzić strony głównego Biuletynu Informacji Publicznej należy umieścić kursor myszy na logo BIP i nacisnąć lewy przycisk myszy. Strony głównego Biuletynu Informacji Publicznej będą otwarte w nowym oknie przeglądarki. Logo BIP jest zawsze widoczne bez względu na rodzaj strony aktualnie przeglądanej w Biuletynie Informacji Publicznej.

Wyszukiwanie

Opcja wyszukiwania służy do szukania potrzebnych informacji na stronach Biuletynu Informacji Publicznej. W polu wyszukiwarki (w prawej górnej części strony) należy wpisać szukaną wartość i nacisnąć przycisk "Wyszukaj". Znalezione pozycje spełniające kryterium zostaną wyświetlone w formie listy.


Podmiot udostępniający informację:
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Autor ostatniej zmiany:
Konrad Binkiewicz
Data wprowadzenia infromacji:
2016-04-08
Data i godzina ostatniej zmiany:
2020-10-23 13:40:19
Data i godzina publikacji:
2016-04-08 16:19:22